Služba Vzdálené nastavení systému

Vážení zákazníci,

již delší dobu registrujeme narůstající počet vašich požadavků na vzdálené nastavení, kontrolu či servis systému našimi techniky.

Z důvodu udržitelnosti a zachování kvality jsme nuceni poskytování této služby zpoplatnit.

Vzdálené nastavení systému se účtuje po půl hodinách sazbou 599 Kč bez DPH za každých započatých 30 minut.

Pro vzdálené připojení využíváme profesionální nástroj TeamViewer, který se vyznačuje vysokou mírou zabezpečení relace a bezproblémovou funkčností.

Stálí zákazníci budou moci tuto službu na vzdálené nastavení či servis námi dodaných systémů čerpat dle dohodnutého termínu s platbou na fakturu - až po provedení servisu. V ostatních případech budeme požadovat platbu za odhadovaný čas servisu předem. Řešení požadavku může být zahájeno nejdříve po úhradě.

Samozřejmě stále pro vás nabízíme možnost bezplatných školení, na kterých si můžete potřebné znalosti a dovednosti ke správě a servisu námi nabízených systémů osvojit. V případě potřeby jiného termínu či typu školení, jsme schopni domluvit individuální termín hrazeného školení.

Jsme rádi, že oceňujete kvality naší technické podpory. Děkujeme, že i přes nabídku technického sortimentu (mnohdy z nejasných zdrojů původu) na internetových tržištích nám zachováváte přízeň.

Váš KELCOM Tým

 
 
Oddělovač