Servisní zápůjčky nyní online

31. 08. 2022

Již dlouhé roky vám, našim zákazníkům, poskytujeme službu servisní zápůjčky… můžete požádat o zapůjčení zboží určeného pro záruční servis předem, a tím ušetřit:

  • náklady na samotný servis
  • čas
  • trochu životní prostředí další cestou. 

 

Jsme rádi, že tuto možnost hojně využíváte a rádi bychom Zápůjčky jako takové pro vás ještě více zjednodušili a zpřehlednili. Žádosti o zápůjčku se budou nově řešit elektronicky přes rozhraní našich webových stránek na položce ZÁPŮJČKY, umístěné na hlavní liště.

 

 

Po přihlášení a vyplnění potřebných údajů si do tabulky vyplníte požadované zboží na servis. O všech krocích stavu zápůjčky navíc budete informováni potvrzovacím emailem. Zápůjčkový systém vám případně emailem i připomene, zda jste zapůjčené zboží nezapoměli vrátit a že se blíží čas uplynutí zápůjčky.

Veškeré zápůjčky a jejich stav si budete moci v daném systému sami sledovat.

Pokud vám elektronická cesta není vlastní a upřednostňujete telefonický kontakt, zápůjčku budou schopni s vámi vyřídit a do systému zanést kolegové z distribuce. Připravte si potřebné údaje k jejímu schválení, tj. č. faktury, ke které se váže požadované zboží k zapůjčení.

Tento systém je určen jen pro servisní zápůjčky zboží v záruce. Pokud byste chtěli zapůjčit zboží na vyzkoušení či testování, kontaktujte svého obchodního zástupce.

 

Váš tým Kelcom 

 
 
Oddělovač