Zpravodaj 5/2017

Vážení zákazníci,

v novém zpravodaji jsme si pro Vás připravili nejen novinky, jako prodloužení akce DAHUA a možnost získání lákavých odměn až do konce května, ale také velký příval slev, mezi které patří například výprodej CCTV, kde můžete nakoupit kamerové systémy, rekordéry i příslušenství za velmi výhodné ceny. Ze CCTV je připravena také akce na kamery HUNT HLV–1WHQ a HLC-7BHQ, které nyní koupíte se slevou 35 %.

Další slevy 35 % na Vás čekaká v sortimentu DDS, kde si můžete vybrat libovolnou BUS2 videosoupravu VIDEX série 4000. Soupravy jsou k dostání s klasickými, handsfree i dotykovými telefony a variantách pro povrchovou i zapuštěnou montáž.

Ze sortimentu požárních systémů jsme do zpravodaje připravili zcela nové bezdrátové hlásiče do prostředí s nebezpečím výbuchu. Vybrat si můžete z kouřových, teplotních, tlačítkových i kombinovaných hlásičů výrobce Hyfire. Ani v tomto sortimentu nesmí chybět zajímavá nabídka, tentokrát v podobě 10 % slevy na jedinečnou ústřednu Fireclass FC501 od výrobce Tyco. Tato ústředna se pyšní LCD displejem se 160 znaky, pamětí pro 400 událostí, 32 zónami a dalšími vychytávkami.

Pro příznivce sortimentu EZS je připraveno hned několik akcí a to na stropní DSC PIR detektorQUAD senzorem, LCD klávesnice s RF přijímačem HS2 LCD RF8 či bezkontaktní klíčenka XPR ECO MIFARE.

Další slevy najdete ve zpravodaji, který si můžete prohlednout v sekci Ke stažení - newslettery.

 

 
 
Oddělovač