Zpravodaj 3/2017

Vážení zákazníci,

v novém zpravodaji Kelcom si Vás dovolujeme pozvat na školení Power Neo a DLS5, které se koná 8. 3. 2017 v Praze. Na tomto školení Vám představíme zabezpečovací ústředny Power Neo, moduly, programování ústředny a to vše vč. ukázkového příkladu a programu DLS5.

Mimo pozvánku je zpravodaj doslova nabitý novinkami. Ze sortimentu EPS se dozvíte o hlásičích do prostor s nebezpečím výbuchu. Jedním takovým je např. hlásič SLR-E-IS.

V CCTV Vás pak čeká zcela nová řada 3v1 AHC kamer See-Max, které je možné použít jak ve starších analogových systémech, tak i v nových AHD a TVI systémech s FULL HD rozlišením. O vlastnostech a typech provedení těchto kamer se dozvíte v tomto přehledu.

Stejně tak ani kolegové v ACS nezůstávají pozadu a připravili si pro Vás novou řadu 16 mm otvíračů FAB, které jsou k dostání v různých variantách – se signalizací, úzké reverzní provedení či s momentovou blokádou.

Z EZS na Vás čeká nová GSM brána pro GALAXY G3, která je vhodná pro ústřednu GALAXY G3, GD520. Ústředna nabízí mnoho nových i vylepšených funkcí, které popisujeme v detailu produktu. Jistě Vás zaujme také velmi lákavá sleva 35 % na venkovní zálohovou sirénu MR100R s červeným blikačem, kterou lze za zvýhodněnou cenu zakoupit pouze do konce března.

Aktuální zpravodaj si můžete prohlédnout v sekci Ke stažení - newslettery.


 

 
 
Oddělovač