Zpravodaj 12/2017

Vážení zákazníci,

 

chceme vás informovat o provozní době, která nás čeká v následujících dnech. Na uvedeném odkaze naleznete detailní informace o provozu, včetně rozpisu inventur.

 


 

Detekce plynů

Detektor kysličníku uhelnatého ING703H-42

Detektor CO v průmyslovém provedení s krytím IP55. Kontinuální výstup 4-20mA, vhodný pro připojení k ústřednám Firelite pro detekci CO v kotelnách, parkovištích atd. Nastavitelná dvoustupňová detekce. 

 

EZS

Bezdrátorý PIR detektor PG8914 od DSC

Bezdrátový PIR detektor s imunitou zvířat a s čidlem teploty PowerG a dosahem 12m. PG8914 je inteligentní dvojitý vnitřní detektor pohybu PIR, který nabízí spolehlivou detekci pohybu a sledování teploty v jednom snadno instalovatelném a atraktivním zařízení. Díky vestavěné technologii PowerG nabízí bezdrátový detektor PG8914 osvědčenou ochranu proti vniknutí s vynikající odolností proti falešným poplachům. Je kompatibilní s řadou poplachových systémů Power NEO Funkce dvojí detekce (pohybu a teploty) řeší rostoucí poptávku na trhu pro zařízení s inteligentními schopnostmi. Snadno přístupný prostor pro baterie a delší životnost baterie snižují požadavky na údržbu.

Školení

Seznam školení naleznete na tomto odkaze. Předmětem školení bude:

  • Hybridní ústředny Power NEO, DLS 5
  • IP komunikátory, GSM brány, PCO, DLS 5
  • Bezdrátová ústředna Visonic PowerMaster

 

Další novinky naleznete ve zpravodaji 12/2017.

 

Přejeme Vám krásné a pohodové svátky a vše nej do roku 2018!

 
 
Oddělovač