Videx - domovní systémy 'Made in Italy' (4. díl)

Videx byl založen už v roce 1986, takže v letošním roce oslaví krásných 32 let. Společnost vyrábí video/audio domovní vstupní a přístupové systémy a v oboru se řadí mezi světovou špičku.

 

Profil firmy

Značka se hrdě hlásí k přívlastku "Made in Italy" a společně s šíří sortimentu, kvalitou a poskytovanými službami dosáhla firma svého stávajícího úspěchu. Právě na součástkách od předních výrobců a partnerských firmách z Itálie si zakládá a díky tomu si dovolí garantovat nejvyšší kvalitu svých výrobků.

 

Společnost exportuje 95 % své produkce do více jak 45 zemí světa. Nabízí systémy pro 1-2 účastníky i komplexní systémy s tisíce bytovými jednotkami. 

 

Společnost VIDEX je od roku 2005 certifikována podle normy UNI ISO 9001 a je zodpovědnou firmou vůči lidem i životnímu prosředí. Společnost vyrábí čistou energii a využívá ji ke svému provozu: dva systémy solárních panelů s výkonem 200kW k tomu spoehlivě poslouží. Solární panely byly instalovány na střeše závodu, což zajistilo nulový dopad na životní prostředí.

 

 

Sortiment, který u nás od Videxu naleznete

Na našem e-shopu naleznete široký sortiment produktů od výrobce Videx:

 

Vyhrajte s firmou Videx let balonem

Odeberte zboží v termínu 1. 7. - 31. 8. 2018 v hodnotě alespoň 30 000 Kč (bez DPH) od společnosti Videx electronics a zúčastněte se tak slosování o 1 privátní let pro 2 osoby.

 

 
 
Oddělovač