GARAGE DAY 2017

Vážení zákazníci,

stejně jako v minulých letech jsme si pro Vás připravili tradiční grilování spojené s výprodejem. Opět pro Vás bude připravena dobrá káva, lahodná snídaně a nebudou chybět ani grilované speciality. Čeká Vás také spousta novinek a to nejen z řady našich produktů. A abyste si stihli vše prohlédnout a vyzkoušet, bude se akce konat po celý den 8. června 2017 v čase 8 – 17 h ve skladu Kelcom Int. na adrese Areál Vesna u Elektrárny Opatovice, Čeperka 306, 530 02.

A na co že se můžete těšit? Připravili jsme si pro Vás prezentaci a ukázky novinek z našeho sortimentu. Pro příznivce CCTV budou připraveny nové kamerové systémy DAHUA, See-Max i Icatch. Ze sortimentu EPS bude připraven systém FireLoop i FireClass s ústřednou FC501. Za EZS pak ústředna Power Neo HS2032 se 7" dotykovou klávesnicí HS2TCHP a mobilní apliakcí Neo GO nebo japonské IR závory Atsumi. K vidění budou i novinky ze sortimentu Videx a XPR a mnoho dalšího.

V průběhu celého dne bude kolem nás kroužit bezpilotní systém - dron, ze kterého budeme přenášet obraz z Full HD kamery a termokamery a Vy tak budete mít jedinečnou možnost vidět práci a výstupy tohoto jedinečného systému.

Těšíme se na Vás!

Pozvánka

 

Soubor ke stažení

 
 
Oddělovač