DLS 2002

Populární verze programu DLS 2002 slouží pro programování a diagnostiku ústředen DSC. Je určen pro operační systémy Windows 9x/NT/2K/XP/Vista a 7. Tato verze je opět přeložena do českého jazyka.

Program je založen na modulární koncepci z hlediska jednotlivých ústředen. Každá ústředna je zastoupena příslušnými soubory. Nové verze ústředen, nové ústředny a moduly lze do DLS 2002 jednoduše přidat doinstalováním příslušných driverů.

Největším přínosem programu DLS 2002 je podpora všech současně vyráběných ústředen DSC, grafickému zpracování (kromě ústředny Alexor a nových systémových IP komunikátorů).

Nové funkce programu:

  • Automatická detekce připojené EZS (detekuje typ a verzi ústředny) a všech připojených modulů
  • Připojení k EZS lze pomocí PC-Linku, modemu nebo pomocí TCP/IP spojení
  • Umožňuje provádět konverze nastavení ústředen mezi různými typy a verzemi ústředen - pro snadnější a rychlejší upgrade ústředny na jinou verzi nebo i jiný typ
  • Umožňuje zpřístupnění souborů z jiných počítačů s nainstalovaným jiným bezpečnostním kódem
  • Obsahuje funkci pro nalezení všech chyb, které vznikly při programování ústředny a mohou být zdrojem problémů. Jednotlivé chyby jsou popsány a lze je jednoduchým způsobem opravit.

Český jazyk

  • Lokalizace programu do českého jazyka je velice jednoduchá. Stačí pouze přenést adresář se zdrojovými texty v českém jazyce do adresáře s instalovaným DLS 2002 a přiřadit uživateli nový jazyk. Podrobnější popis instalace češtiny naleznete zde (PDF soubor)

Distribuce

  • Vzhledem ke svému rozsahu je program dodáván pouze na CD. Jelikož podporujeme moderní přístupy v oblasti EZS, je tento produkt zcela zdarma a to včetně nosiče. Zde na internetu si můžete stáhnout pouze češtinu pro DLS 2002 a jednotlivé drivery ústředen.
 
Oddělovač