Detekce plynů bez starostí

Vážení zákazníci,

zcela jistě víte, že ústředny Firelite mají trojí využití: 1) jako ústředny EPS pro menší objekty, 2) jako řídící ústředny pro stabilní hasící zařízení SHZ a 3) jako řídící jednotky pro průmyslovou detekci plynů. Blíže o detekci plynů v naší nabídce.

Díky komplexnosti ústředen se může jejich programování a nastavování zdát bez podrobného seznámení a proškolení komplikované a mnohé z Vás odradit od jejich použití.

Máme pro Vás řešení. Nechte programování na nás!

Sestavili jsme dva sety pro nejčastější použití a další budou následovat.

Set 1:
Zcela naprogramovaná ústředna se dvěma hlásiči oxidu uhelnatého, ideální pro menší prostory s nebezpečím výskytu tohoto nebezpečného plynu. Namontujte hlásiče a připojte je na vyznačená místa v ústředně. Označená relé pro 1. a 2. stupeň koncentrace, poruchu hlásičů a poruchu ústředny použijte dle podmínek v objektu k odvětrání, vypnutí přívodu plynu, signalizaci obsluze a uživatelům apod. Na ústředně není nutné cokoliv programovat.

Set 2:
Stejná ústředna pouze se dvěma hlásiči CH4 (zemní plyn, metan). Opět ideální pro menší prostory s nebezpečím úniku zemního plynu jak jsou samoobslužné kotelny nebo kuchyně s plynovými spotřebiči.

Pokud Vám malý set s dvěma hlásiči nestačí, dejte nám vědět potřebnou konfiguraci, my Vám ji připravíme včetně veškerého programování.

 
 
Oddělovač